Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Tisková konference Lukáše Bauera
Facebook Lukáše Bauera
Vyhledat

Výběr z fotogalerie…

« srpen 2020 »
Ne Po Út St Čt So
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 MP

Marketingovým partnerem Lukáše Bauera je
Müller Production s.r.o.

 
Translate into
Akce dokumentů

Tisková konference Lukáše Bauera

: 01.04.2015

31.3.2015, Televizní klub Rohlík, Kavčí hory, Praha 4

Tisková konference Lukáše Bauera

Tisková konference Lukáše Bauera 31.3.2015

Tisková konference proběhla v úterý 31.3.2015 v Restaurant & Coffee v Rohlíku za účasti zástupců partnerů, televizních štábů České televize a TV Nova a novinářů. Tiskové konference se účastnil Lukáš Bauer, Eva Vrabcová Nývltová a Ondřej Horyna. Zpravodajství proběhlo ve 12:00 hodin na České televizi a ve sportovním zpravodajství na TV Nova dne 31.3.2015.

Letošní sezóna Lukáše Bauera byla po zimních olympijských hrách ve Vancouveru jednou z nejúspěšnějších v kariéře.

V přípravě se Lukáš, pod vedením trenéra Janka Neubera, soustředil na MS ve Falunu 2015 a hlavním cílem byl od začátku závod na 50 km klasicky s hromadným startem. Tomu podřídil veškerou přípravu i účast ve Světovém poháru, kde letos startoval pouze v 9 závodech.

V úvodu sezony a na přelomu roku Lukáše potrápily nemoci, zejména z té na přelomu roku se dostával nezvykle dlouhou dobu, ale i díky vydařené závěrečné přípravě na Langbergetu (SWE) se podařila forma vyladit ve správný okamžik.

Tento plán se mu podařilo zrealizovat a po 7mém místu na 15km volně, vynikajícím výkonem vybojoval stříbrnou medaili v běhu na 50km klasicky, kde podlehl až ve strhujícím finiši pouze fenomenálnímu Petterovi Northugovi, který v rámci MS nasbíral 4 zlaté medaile. Po MS ještě Lukáš nakoukl do TOP 10 výborným 10.místem na 15km klasicky v rámci SP v Lahti a s letošní sezonou SP se Lukáš rozloučil nevydařeným závodem na Holmenkollenu, ale i takové závody k vrcholovému lyžování patří.

Takováto sezona by nebyla možná bez podpory rodiny a podpory nebo pomoci dalších jako je trenér Janko Neuber, osobní servisman Vít Zahula, manažer Martin Müller, doktor Martin Koldovský, zbytku realizačního teamu RD, osobním partnerům Lukáše, Svazu lyžařů a Dukle Liberec. Děkujeme!

V rámci Lukášova projektu - Teamu Pioneer Investments, zaměřující se na seriál Swix SkiClassics, startoval team celkem v osmi z devíti závodů nejvyšší světové série. Za team v průběhu sezóny startovali : Lukáš Bauer, Eva Vrabcová Nývltová, Adéla Boudíková, Ondřej Horyna, Jakub Rádl, Algo Kärp (EST), Valentin Mättig (GER), Pavel Vozka a Espen Harald Bjerke (NOR). Plánovaný start Jana Šraila v závodě König Ludwig lauf byl zrušen, protože se Honza skvělými výsledky nominoval na MS do Falunu a nechtěli jsme cokoli riskovat s ohledem na jeho premiéru v rámci MS. V první (pilotní) sezoně obsadil Team Pioneer Investments 9. místo v klasifikaci teamů, což hodnotíme jako velmi dobrý výsledek. Mezi nejlepší individuální výsledky patří 4.místo Adély Boudíkové v Prologu, 6.místo Evy Vrabcové Nývltové na Birkebeineru, 9.místo Adély v LaSgambedě, 10.místo Lukáše Bauera v Birkenbeineru, 11. místo Adély Boudíkové na Vasově běhu. Kvalitních výsledků bylo dost, ale těší nás i všechna další bodovaná umístění zbylých členů teamů a zkušenosti, kterých takto mladý team nasbíral během sezony požehnaně. O perfektní servisní zázemí se staral zejména osobní servisman Lukáše z SP – Vít Zahula a Jiří Ročárek, kterým v průběhu sezony vypomohl třeba olympionik Milan Šperl, manžel a osobní servisman Evy – Martin Vrabec a nebo třeba Michal Tošner.

Lukáš je s výsledky i vývojem teamu spokojen a letošní výsledky bere jako odrazový můstek do další sezony. Více na www.teampioneerinvestments.com

Poděkování patří hlavním partnerům Lukáše Bauera Cetelem, Hortim a hlavním partnerům teamu -  investiční společnosti Pioneer Investments a značce funkčního oblečení Craft.

Martin Müller                             
Müller Production s.r.o.             
marketingový partner sportovce

Partneři

Cetelem - hlavní partner

Hortim

 

topfruit-140,.png


Dukla Liberec

Author

Fischer

ToKo

Alpina

LEKI

 SkiErg-concept2

VAVI